Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook21/02/2024 23:42:58 
 
Rekrutacja 2021/2022
Informator
Świetlica
SP Sportowa
Liceum (GIM)
Liceum (SP)
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Happening z okazji Dnia Babci i Dziadka
Kronika Kliknij, aby zobaczyć galerię

Dzień Babci świętujemy w Polsce od 1966 roku, a Dzień Dziadka od 1981. To święto obchodzimy co roku 21 i 22 stycznia. Święta te są okazją do okazania dziadkom wdzięczności, szacunku i miłości, za ogrom pracy włożonej w pomoc przy wychowywaniu dzieci.

Ta piękna okazja umożliwiła 15 stycznia 2020 roku ełckim bibliotekom zorganizowanie międzypokoleniowego spotkania w nietypowej kawiarence stworzonej w Zespole Szkół nr 5 w Ełku. Jest to kolejne przedsięwzięcie zorganizowane przez ełckie biblioteki szkolne. Tym razem było uhonorowanie Babć i Dziadków w związku ze zbliżającym się ich świętem. Swą obecnością zaszczycili nas goście z Klubu Seniora+ w Ełku oraz babcie i dziadkowie wraz z wnuczętami ze szkół podstawowych. Współtwórcami happeningu były biblioteki szkół ponadpodstawowych wraz z uczniami, zespół „Marzycielki” pod kierunkiem Jana Olejnika, przedstawiciele bibliotek szkół podstawowych, reprezentanci ze Szkoły Policealnej (Medyk) w Ełku, a całość prowadziła Powiatowa Biblioteka Pedagogiczna. Naszą szkołę reprezentował Maciej Kućmierz uczeń z klasy 4a.

Hanna Tyszko

Matematyka
POLECAMY
Kluby i Stowarzyszenia

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoPTFPTF
Projekty w szkole
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

3068780 Unikalnych wizyt