Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook24/05/2024 20:52:12 
 
Rekrutacja 2021/2022
Informator
Świetlica
SP Sportowa
Liceum (GIM)
Liceum (SP)
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Zajęcia w szkole językowej w Limassoll na Cyprze
Kronika

27 stycznia rozpoczął się drugi i ostatni tydzień mojego kursu językowego w Limassol na Cyprze. Dzięki programowi Erasmus + mogłam najpierw przygotować się do wyjazdu, biorąc udział w kursie językowym w Ełku, aby następnie kontynuować naukę w szkole English in Cyprus.

Atmosfera na zajęciach jest niezwykle przyjazna, a kilkuosobowa grupa bardzo sympatyczna. Mimo, iż bardzo się różnimy, szybko znajdujemy wspólny język i cieszymy się, kiedy udaje nam się komunikować ze sobą w języku angielskim.

W czasie wolnym staram się każdą chwilę wykorzystać na poznanie zabtków Limassoll oraz okolicznych miejscowości: Larnaki i Paphos. Cypr zachwyca licznymi stanowiskami archeologicznymi, pięknymi plażami, zabytkowymi wioskami, starożytnymi ruinami, malowniczymi górami i tętniącymi życiem miastami. Zajęcia w szkole językowej są prowadzone niezwykle ciekawie i inspirująco. Wiele pomysłów będę mogła wykorzystywać na swoich zajęciach.

Joanna Kupidłowska

Matematyka
POLECAMY
Kluby i Stowarzyszenia

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoPTFPTF
Projekty w szkole
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

3114637 Unikalnych wizyt