Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook24/03/2023 19:42:13 
 
Rekrutacja 2021/2022
Informator
Świetlica
SP Sportowa
Liceum (GIM)
Liceum (SP)
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Jak Twoje Miasto Ubiera Się na Święta
Kronika

Jedną z aktywności, którą zaplanowałyśmy w projekcie 'Merry Us @ Christmas Fuss' jest pokazanie 'Jak Twoje Miasto Ubiera Się na Święta' (What's Your Town Wearing for Christmas?). Zadaniem uczestników projektu jest pokazanie świątecznych dekoracji z miast, w których mieszkają. Żeby zrobić dobre zdjęcia, warto najpierw zagłębić się przynajmniej w podstawowe tajniki fotografii.

Naszym wyjątkowym gościem, który pokazał nam jak zrobić ciekawe i dobre jakościowe zdjęcia, był pan Konrad Zajączkowski - profesjonalny fotograf. Mieliśmy niepowtarzalną okazję posłuchać wielu fotograficznych wskazówek. Wiemy już jak zrobić dobre zdjęcia nocą oraz czego (i dlaczego) nie powinniśmy publikować w sieci. Pan Konrad podczas zajęć nawiązał również do bezpieczeństwa i hejtu w internecie.

Najbliższe dni to dla nas czas gromadzenia materiału fotograficznego pokazującego Ełk w świątecznym wydaniu - z dekoracjami i kolorowymi światełkami :)

Serdecznie dziękujemy panu Konradowi Zajączkowskiemu za przeprowadzenie 'mini warsztatów fotograficznych' - wszystkie wskazówki i rady na pewno wykorzystamy podczas dalszej pracy :)

Marlena Milewska & Edyta Ostrowska

Matematyka
POLECAMY
Kluby i Stowarzyszenia

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoPTFPTF
Projekty w szkole
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

2932100 Unikalnych wizyt