Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook23/04/2024 00:05:50 
 
Rekrutacja 2021/2022
Informator
Świetlica
SP Sportowa
Liceum (GIM)
Liceum (SP)
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Merry Us @ Christmas Fuss
KronikaKliknij, aby zobaczyć galerię


eTwinning to społeczność szkolna, gromadząca szkoły i przedszkola z całej Europy, współpracująca za pomocą mediów elektronicznych oraz doskonalenie zawodowe nauczycieli.
Nauczyciele wraz z uczniami wykorzystują Internet we współpracy ponad granicami – współdziałając i wymieniając się informacjami i materiałami do nauki. "eTwinning poszerza zakres pedagogicznych możliwości oferowanych uczniom i nauczycielom, motywuje do nauki i otwarcia na Europę. Program zgromadził już niemal 680 tysięcy nauczycieli ze 206 tysięcy szkół, którzy łącznie zrealizowali już niema 90 tysięcy różnorodnych projektów rocznie."

'Merry Us @ Christmas Fuss' to projekt, który właśnie został zatwierdzony przez Krajowe Biuro eTwinning Polska i Krajowe Biuro eTwinning Portugalia. Autorkami projektu są nauczycielki języka angielskiego z Zespołu Szkół Samorządowych: Marlena Milewska & Edyta Ostrowska.

Partnerami naszego projektu są: Anabela Rodrigues wraz ze swoimi Uczniami ze szkoły Agrupamento de Escolas Emidio Garcia w Portugalii oraz Alba Sola wraz ze swoimi Uczniami z Escola Manuel Ortiz Catello w Hiszpanii.

Projekt dotyczy dzielenia się świątecznymi tradycjami, zwyczajami i doświadczeniami. Podczas pierwszych zajęć, które odbyły się we wrześniu Uczniowie biorący udział w projekcie przygotowywali plakat z logo projektu, pisali swoje profile, które zostaną zamieszczone na platformie eTwinningowej oraz tworzyli nowe zwrotki do świątecznej piosenki 'Let it Snow'.
Kolejne zajęcia odbędą się w październiku i będą to warsztaty w Fabryce Bombek w Kętrzynie.

Uczestnicy zajęć to Uczniowie klas:
4a: Alan Olechno, Łucja Kacprzyk, Natalia Maczorowska, Pola Budukiewicz, Bartek Głuchy, Gabriela Kuzmierz, Maciej Kuzmierz.
5c: Nina Kuligowska, Patrycja Lutow, Kinga Stelmach, Szymon Głowacki, Mateusz Gorajewski.
6c: Paulina Słowikowska, Paulina Brzezińska, Beata Choruży, Łukasz Albo, Maria Kisiel, Aleksandra Ejsmont.
6d: Patrycja Pieśnikowska, Wiktoria Pieśnikowska, Laura Jastrzębska, Anita Szczuka, Aleksandra Łepkowska.
7a: Mikołaj Jastrzębski, Julia Krasińska.
7b: Iga Rutkowska, Katarzyna Łochowska, Sara Szulc.

Bierzemy również udział w projekcie 'Sharing Traditions', którego autorką jest Alba Sola ze szkoły w Hiszpanii. Wkrótce zamieścimy relację z naszych projektowych aktywności.

Marlena Milewska & Edyta Ostrowska.

Matematyka
POLECAMY
Kluby i Stowarzyszenia

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoPTFPTF
Projekty w szkole
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

3095784 Unikalnych wizyt