Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook24/03/2023 13:32:29 
 
Rekrutacja 2021/2022
Informator
Świetlica
SP Sportowa
Liceum (GIM)
Liceum (SP)
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
"Antymina" - Profilaktyka z Pasją
KronikaKliknij, aby zobaczyć galerię

11 września 2019 r. w Zespole Szkół Sportowych mieliśmy okazję gościć zespół profilaktyków, którzy z wielką pasją i zaangażowaniem pracuje z polską młodzieżą i na własnym przykładzie pokazuje im, jakie niebezpieczeństwa niosą ze sobą alkohol, narkotyki oraz inne używki. Udział w warsztatach w ramach programu "Antymina" - Profilaktyka z Pasją wzięło ponad trzystu uczniów naszej szkoły.

Podczas warsztatów uczniowie nie tylko poznali etapy wpadania w nałóg, związane z tym niebezpieczeństwa, ale również dowiedzieli się, że wszystko czego doświadczają w swoim życiu powinno być następstwem ich własnych wyborów.

Prowadzącym udało się trafić do młodych ludzi, którzy z dużym zainteresowaniem uczestniczyli w warsztatach, a po spotkaniu, zapytani o wrażenia, odpowiadali, że był to bardzo fajny, ciekawy i urozmaicony program. Bardzo cenne w odbiorze słuchaczy były osobiste historie prowadzących warsztaty. Jesteśmy przekonani, że była to dla uczniów ważna lekcja, która będzie miała wpływ na podejmowane przez nich działania i chcielibyśmy, by takich spotkań odbyło się więcej z uwagi na szerokie zainteresowanie naszej młodzieży, jak również ogromnej potrzeby, gdyż problem uzależnień jest wciąż aktualny.

Ponadto warsztaty były przygotowane w sposób bardzo profesjonalny, poza ogromną wiedzą merytoryczną, doskonałą oprawą artystyczną, prowadzący nawiązali bardzo dobry kontakt z młodzieżą. Jesteśmy wdzięczni za odwiedziny naszej szkoły i liczymy na ponowne spotkanie.

Elżbieta Kalinowska

Matematyka
POLECAMY
Kluby i Stowarzyszenia

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoPTFPTF
Projekty w szkole
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

2931905 Unikalnych wizyt