Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook23/04/2024 01:31:45 
 
Rekrutacja 2021/2022
Informator
Świetlica
SP Sportowa
Liceum (GIM)
Liceum (SP)
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Duże talenty naszych małych artystek...
Kronika

W dniu 18 stycznia uczniowie naszej szkoły z klasy 1b - Nina Kochan, Estera Kowalska, Zuzia Urynowicz, z klasy 1a - Mariusz Maciorowski, z klasy 2a - Zuzia Kacprzyk oraz z klasy 3a - Natalia Maciorowska wzięli udział w międzyszkolnym konkursie "Kolęd i pastorałek" zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 5 w Ełku. W konkursie wzięło udział wiele młodych talentów, a poziom wokalny był wysoki. Laureaci byli wybierani w trzech kategoriach: soliści, duety i zespoły. Uczennice naszej szkoły były najlepsze w dwóch kategoriach i zajęły najwyższe miejsca. Zuzanna Kacprzyk (kl. 2a) otrzymała nagrodę Grand Prix jako solistka. Natomiast uczennice kl. 1b - Nina Kochan, Estera Kowalska i Zuzia Urynowicz, zajęły I miejsce w kategorii zespołów.

Uczennice z klasy 1b przygotowała do konkursu p. Anna Kuczyńska, z klasy 1a - p. Małgorzata Zdankowska, z kl. 2a - p. Beata Staniszewska i z kl. 3a - p. Teresa Mierzwińska. Życzymy dziewczynkom dalszych sukcesów w rozwijaniu swoich talentów wokalnych.

Matematyka
POLECAMY
Kluby i Stowarzyszenia

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoPTFPTF
Projekty w szkole
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

3095861 Unikalnych wizyt