Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook23/04/2024 01:24:09 
 
Rekrutacja 2021/2022
Informator
Świetlica
SP Sportowa
Liceum (GIM)
Liceum (SP)
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Code Week 2018
Kronika

Europejski Tydzień Kodowania to inicjatywa zapoczątkowana w 2013 r. przez młodych doradców ds. agendy cyfrowej współpracujących z Komisją Europejską. Akcja realizowana jest przez wolontariuszy w całej Europie i ma na celu szeroko rozumianą promocję programowania. W tym roku Code Week trwał od 6 do 21 października 2018. Wzięliśmy w nim udział organizując własne wydarzenie w piątek 19 października!

Szczególnym gościem i obserwatorem warsztatów programowania w Szkole Podstawowej nr 6 w Ełku był Minister Cyfryzacji Marek Zagórski. Zajęcia zorganizował ełcki Klub Młodego Programisty.

Ełk jest jednym z 16 miast na terenie Polski, w których uruchomiono Kluby Młodego Programisty. W klubach organizowane są bezpłatne warsztaty programowania dla dzieci i ich rodziców. Kluby Młodego Programisty powstały w ramach realizowanego przez Ministerstwo Cyfryzacji i NASK projektu „Kampanie edukacyjno-informacyjne na rzecz upowszechnienia korzyści z wykorzystywania technologii cyfrowych”.

Joanna Kupidłowska

Kliknij, aby zobaczyć galerię
Matematyka
POLECAMY
Kluby i Stowarzyszenia

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoPTFPTF
Projekty w szkole
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

3095855 Unikalnych wizyt