Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook04/12/2022 12:46:01 
 
Rekrutacja 2021/2022
Informator
Świetlica
SP Sportowa
Liceum (GIM)
Liceum (SP)
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Relacja ze stażu trenerskiego Zagłębie Lubin S.A!!!
Kronika

W dniach 19-24.03.2018 na stażu trenerskim w Lubinie przebywał Trener oraz nauczyciel naszego Zespołu Szkół Sportowych w Ełku Michał Rutkowski.
Staż obejmował obserwacje i hospitacje mikrocyklu treningowego zespołu KGHM Zagłębie Lubin występującego w Ekstraklasie którego Trenerem jest były zawodnik Szachtara Donieck oraz reprezentacji Polski - Mariusz Lewandowski. Ponadto miał przyjemność być na wykładach teoretycznych dotyczących pracy szkoleniowej I zespołu jak i pracy szkoleniowej Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie Lubin. Trener Michał uczestniczył również w obserwacjach i hospitacjach zajęć praktycznych różnych grup wiekowych w/w Akademii od U-7 do U-21. Dodatkowo zwiedził stadion Zaglebia Lubin S.A od "kuchni" oraz był na meczu reprezentacji Polski U-17 w Legnicy.

To już nasz drugi Trener po Trenerze Kamilu Brulińskim (Benfica Lizbona) który był i widział jak to robią najlepsi. Zaczynając od infrasutkury kończąc na systemie szkolenia.
Wiele rzeczy zostanie wprowadzonych do naszego klubu gdyż chcemy podążać w tym kierunku co najlepsi nie przeliczając żadnego adepta piłki nożnej na pieniądze. Jakość w treningu, jakość w zaangażowaniu zarówno zawodników jak i trenerów.

Być Lepszym Każdego Dnia!!! - z każdym takim wyjazdem nasza RONA rośnie w siłę.

Ciąg Dalszy Nastąpi ... już wkrótce!!
Matematyka
POLECAMY
Kluby i Stowarzyszenia

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoPTFPTF
Projekty w szkole
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

2894481 Unikalnych wizyt