Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook29/03/2023 21:59:42 
 
Rekrutacja 2021/2022
Informator
Świetlica
SP Sportowa
Liceum (GIM)
Liceum (SP)
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Niecodzienne spotkanie
Kronika

Kliknij, aby zobaczyć galerię

15 marca 2018 w Zespole Szkół Sportowych w Ełku miało miejsce niecodzienne spotkanie, w którym wzięli udział uczniowie trzecich klas gimnazjum sportowego. Naszym gościem była Gabriela Pogroszewska - absolwentka 'Zielonego LO' sprzed siedmiu lat. Myślą przewodnią spotkania było zaprezentowanie młodym sportowcom, jak sumienną i uczciwą pracą można osiągnąć sukces. Gabriela na swój sukces pracowała już od czasów liceum: była przewodniczącą klasy II i III, w III klasie została wybrana na Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego, przez rok była też Przedstawicielem Pocztu Sztandarowego Szkoły. Jak sama relacjonuje: 'Przez okres liceum i potem na studiach byłam stypendystką dwóch fundacji. Otrzymywałam z ich ramienia stypendium za dobre wyniki w nauce, w jednej z fundacji również za zaangażowanie społeczne. Dzięki fundacji, a była to Fundacja "Dzieło Nowego Tysiąclecia" zaangażowalam się jeszcze bardziej w pomaganie innym i zostałam wolontariuszem w "Ogniska Wychowawczym", byłam nim przez prawie 4 lata. Na V roku studiów zostałam wybrana na szefa wspólnoty toruńskiej FDNT, gdzie koordynowalam grupą 25 studentów, wspólnie tworzylismy różne, piękne akcje, dzialalismy zawsze jako wolontariusze. Przełomowym momentem był dla mnie trzeci rok studiów, kiedy przystąpiłam do pisania pracy licencjackiej. Odkryłam wtedy pasję do pisania i naukowych-językowych badań. Za namową bliskich złożyłam pracę w "konkursie na najlepszą pracę dyplomową Prezydenta Miasta Ełk" i udało mi się zdobyć jedną z nagród, którą odebrałam z rąk Pana Prezydenta w grudniu 2015 roku. Kolejnym sukcesem było otrzymanie Stypendium Rektora UMK na V roku studiów'.
'Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię' - to cytat ilustrujący jeden ze slajdów z prezentacji przygotowanej przez Gabrielę. Niech pozostanie on inspiracją dla wszystkich naszych przyszłych absolwentów.

Organizator spotkania: Marlena Skutnik.
Matematyka
POLECAMY
Kluby i Stowarzyszenia

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoPTFPTF
Projekty w szkole
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

2933983 Unikalnych wizyt