Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook27/03/2023 21:27:52 
 
Rekrutacja 2021/2022
Informator
Świetlica
SP Sportowa
Liceum (GIM)
Liceum (SP)
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Pożegnanie absolwentów klas trzecich Liceum Ogólnokształcącego
Kronika

Kliknij, aby zobaczyć galerię

„Nic dwa razy się nie zdarza …”

28 kwietnia 2017 roku kolejny rocznik absolwentów Liceum Ogólnokształcącego Zespołu Szkół Sportowych otrzymał świadectwa ukończenia szkoły. Był to szczególny dzień dla uczniów, którzy właśnie zakończyli pewien etap swojego życia.
Po oficjalnym rozpoczęciu uroczystości pani dyrektor Ewa Litman wraz z przewodniczącym Rady Rodziców panem Łukaszem Budzińskim wręczyli nagrodę najlepszej absolwentce klas trzecich – Paulinie Wiszniewskiej, która uzyskała świadectwo z wyróżnieniem. Następnie wychowawcy klas wraz a panią dyrektor Dorotą Karpińską i panią dyrektor Joanną Kupidłowską przekazali nagrody i wyróżnienia uczniom wykazującym się szczególnymi osiągnięciami, zarówno w nauce, jak i działalności na rzecz szkoły i innych. Nie zabrakło również wyróżnień za osiągnięcia sportowe w różnych dyscyplinach. Po rozdaniu nagród nastąpił uroczysty moment przekazania pocztu flagowego uczniom drugiej klasy i ślubowanie absolwentów. Na zakończenie uroczystości uczniowie klas trzecich przygotowali niespodziankę – wzruszające podziękowania nauczycielom i pracownikom szkoły, natomiast ich młodsi koledzy pożegnali ich symbolicznymi długopisami, które mają przynieść szczęście na maturze. Całość uświetniła krótka część artystyczna przygotowana pod kierunkiem pani Marzeny Tyborskiej, pani Małgorzaty Kosieradzkiej i pana Wojciecha Tyborskiego.
Z pewnością był to dzień szczególny, pełen wrażeń i wspomnień. Mamy nadzieję, że zapadnie on na długo w pamięci tegorocznych absolwentów. Może po latach z „łezką w oku" wspomną tych, którzy tu zostali: troskliwych nauczycieli i wychowawców, młodszych kolegów i koleżanki. Przecież to tutaj zrodziły się wielkie odkrycia, emocje, przyjaźnie i wspaniałe uczucia. To, co do niedawna było obce i nieznane - stawało się zrozumiałe, przyjazne i bliskie. Wszystkim życzymy powodzenia na maturze i dobrych wyborów życiowych.

prowadzenie uroczystości – pani Katarzyna Cholewińska
dekoracje – pani Iwona Jastrzębska, pani Edyta Ostrowska
nagłośnienie – pan Tomasz Kowalko
część artystyczna – pani Marzena Tyborska, pani Małgorzata Kosieradzka, pan Wojciech Tyborski
wychowawcy klas – pani Teresa G. Gorajewska, pan Zygmunt Sikorski
Matematyka
POLECAMY
Kluby i Stowarzyszenia

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoPTFPTF
Projekty w szkole
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

2932812 Unikalnych wizyt