Mistrzostwa Miasta Ełku
Dodane przez szymek dnia 16/01/2017 20:02:37

Kliknij, aby zobaczyć galerię

W piątek 13.01 w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Miasta Ełku w dwójkach siatkarskich dziewcząt. W zawodach wystartowały wszystkie ełckie szkoły. Nasze dziewczyny w składzie : Gaja Jastrzębska, Juszkiewicz Kornelia, Aleksandra Kowalczyk, Wiktoria Lipińska, Daria Budzińska oraz Natalia Szutkowska zajęły czwarte miejsce. Poziom turnieju był bardzo wysoki, a mecze w większości kończyły się tiebreakami. Mistrzostwo Ełku zdobyły dziewczyny z SP 3, z którymi przegraliśmy dopiero w tiebreaku 13:15. Drugie miejsce padło łupem SP4, a trzecie zdobyła SP2. Piąte miejsce zajęły dziewczyny z SP7, szóste z SP9, a siódme SP5. Poziom rozgrywek z roku na rok systematycznie rośnie, co daje się zaobserwować gołym okiem i to nas bardzo cieszy.
Już w środę ( 18.01) w Mistrzostwach Miasta Ełku w dwójkach siatkarskich startują nasi chłopcy. Trzymamy kciuki za naszych reprezentantów.