Sukces w Mistrzostwach Ełku Szkół Podstawowych w Pływaniu
Dodane przez szymek dnia 17/11/2015 19:52:10

Kliknij, aby zobaczyć galerię

13 listopada 2015r. w Parku Wodnym MOSiR odbyły się Mistrzostwa Ełku Szkół Podstawowych w Pływaniu. W zawodach brali udział uczniowie klas 4, 5 i 6 w 8-osobowych zespołach. Szkoła mogła zgłosić po jednej sztafecie oraz dwóch zawodników na jednym dystansie indywidualnym. Zawody zostały rozegrane w kategorii dziewcząt i chłopców.
W łącznej klasyfikacji nasza szkoła zajęła IV miejsce na siedem startujących szkół. Bardzo dobrze spisała się sztafeta chłopców, która z wynikiem 2.36.11 zajęła III miejsce Dziewczęta natomiast uzyskały czas 3,14.28 i zajęły IV miejsce. Indywidualnie najlepszy wynik uzyskał uczeń klasy 4c Krzysztof Przybysz- 34.70 stylem dowolnym. Był to jednocześnie jego rekord życiowy! Serdecznie gratulujemy. Pozostali zawodnicy również zasługują na pochwałę za sportową postawę i współzawodnictwo w duchu fair play.