Listopad w rytmie rumby w SPS 6 :)
Dodane przez szymek dnia 12/11/2014 19:25:00


Kliknij, aby zobaczyć galerię


Uczniowie SPS 6 w Ełku weszli w listopad tanecznym krokiem. Już od rana w szkole królowała muzyka i taniec. Piątego listopada gościliśmy tancerzy ze Sportowego Klubu Tańca Towarzyskiego PROMENADA z Augustowa.
Samba, cha-cha, rumba, tango, walc angielski, walc wiedeński - w wykonaniu tancerzy PROMENADY zachwyciły uczniów klas 0-3 i 4-6. ‘Występ podobał mi się. Tancerze tańczyli, jak zawodowcy. Dużo osób biło brawo’ – relacjonuje Damian Tymoszczuk z klasy 4b. ‘Były stare tańce, ale ciekawe. Najbardziej podobała mi się samba’ – podsumował Filip Pejcz, również uczeń klasy 4b.
Taneczne wydarzenie poprowadził Grzegorz Klekotko, instruktor tańca, choreograf, pedagog i dyplomowany nauczyciel tańca sportowego, właściciel studia tańca i organizator ogólnopolskich i międzynarodowych turniejów tańca.
Różnorodne style taneczne zaprezentowali tancerze w kilku kategoriach wiekowych. Tańczyli dla nas: Pola Kopiczko i Kamila Jeremicz (uczennice SPS 6!!), Kacper Eustachiewicz, Piotr Kaszuba i Ola Piotrowska, Kuba Borowski i Zuzia Woronko, Łukasz Nalbach i Żaneta Czerwińska.

Organizacja i foto-relacja: Marlena Skutnik.
Współkoordynacja: Dorota Karpińska.
Rozszerzona zawartość newsa