Konkurs Palmy Wielkanocnej
Dodane przez szymek dnia 22/03/2014 13:49:14


Kliknij, aby zobaczyć galerię zdjęć

Kolorowo i wiosennie zrobiło się w marcu w świetlicy szkolnej, za sprawą konkursu Palma Wielkanocna, organizowanego przez naszą szkołę w ramach obchodów „Jarmarku Kaziuka” w Ełku. Konkurs był skierowany do uczniów ełckich szkół i przedszkoli w wieku 4 -10 lat. To już IV edycja tego konkursu i jak co roku dzieci wykazały się dużą inwencją twórczą podczas wykonywania palm, a ich estetyka z roku na rok jest na coraz wyższym poziomie. Komisja konkursowa stanęła przed niemałym wyzwaniem podczas wyboru tej najpiękniejszej palmy. Spośród wielu prac wybrano sześć, które najbardziej się wyróżniały. Oficjalne wręczenie nagród nastąpiło 17 marca w świetlicy szkolnej, przez Panią Dyrektor Ewę Litman, Panią Dorotę Karpińską oraz Panią Joannę Kupidłowską. Palmy były oceniane w dwóch kategoriach: indywidualnej i grupowej.
Kategoria indywidualna: Wiktoria Sinocha - SP nr 2 w Ełku (klasa I), Klaudia Mazalewska – SP nr 2 w Ełku (klasa III), Wiktoria Jasińska – SP nr 2 w Ełku (klasa III)
Kategoria grupowa: Przedszkole Niepubliczne Jedyneczka w Ełku (grupa 4 i 5 latki), Szkoła Podstawowa nr 5 w Ełku (świetlica szkolna), Szkoła Podstawowa nr 5 w Ełku (klasa 0 b)
Wyróżnienie: Gabriela Feller SPS nr 6 w Ełku (klasa I)
Laureatom serdecznie gratulujemy i czekamy na kolejną edycję konkursu  Anna Kuczyńska – organizator konkursu.
Rozszerzona zawartość newsa