Zima w szkole
Dodane przez szymek dnia 31/01/2018 04:07:05


Kliknij, aby zobaczyć galerię

Ferie zimowe to dla uczniów czas wolny od zajęć obowiązkowych, który powinno się przeznaczyć na czynny odpoczynek i zabawę. Aby dzieci nie nudziły się w dniach 22.01.-26.01.2018 w naszej szkole, po raz kolejny, zostało zorganizowane zimowisko pod hasłem „Zima w szkole” Uczniowie licznie i bardzo chętnie w nim uczestniczyli. Atrakcji było wiele, co uwieczniono na zdjęciach. Dzieci mogły rozwijać swoje talenty plastyczne, muzyczne i sportowe. Odbyły się warsztaty taneczne, decoupage, robienia kolczyków i tworzenia z masy solnej. Dobrą zabawę zapewnił pokaz mody i talentów z nagrodami za najlepsze występy. Nie zabrakło nagród pocieszenia. Byliśmy również w kinie i w Muzeum Historycznym w Ełku. Każdego dnia uczniowie mieli zapewniony posiłek w postaci obiadu. Wypoczynek zakończyliśmy wspólną zabawą karnawałową. Tydzień ferii kolejny raz pokazał, że nasza szkoła to nie tylko miejsce nauki, ale też wesołej i bezpiecznej zabawy połączonej z edukacją i rozwijaniem talentów.
Składamy serdeczne podziękowania dla nauczycieli, którzy w czasie swojego urlopu opiekowali się dziećmi i organizowali im wspaniałe zabawy. Dziękujemy również pracownikom kuchni za pyszne obiady! Projekt dofinansowany był ze środków Urzędu Miasta Ełku. Dziękujemy!

Organizator: UKS „Maratończyk”, Zespól Szkół Sportowych
Wsparcie: Dorota Karpińska - dyrektor Zespołu Szkól Sportowych
Koordynator projektu: Katarzyna Cholewińska, Elżbieta Kalinowska
Opiekunowie: Jolanta Rynkowska, Jolanta Gutowska, Grażyna Sacharzewska, Beata Staniszewska, Helena Borowa, Katarzyna Pietruszewska, Małgorzata Gajewska, Katarzyna Zastocka, Małgorzata Zdankowska, Anna Dytkowska, Anna Kuczyńska. , Małgorzata Kosieradzka, Agnieszka Łabanowska, Elżbieta Kalinowska, Iwona Grygo, Kamila Kęsicka

Rozszerzona zawartość newsa