Wiosenny Turniej Piłki Siatkowej
Dodane przez kjoanna dnia 25/03/2011 15:24:27
Dnia 21.03.2011r. z okazji Dnia Wiosny odbył się Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o puchar Dyrektora Szkoły. W turnieju uczestniczyły cztery drużyny - Gimnazjum nr 2,3 i 4 oraz reprezentacja Liceum Ogólnokształcącego Zespołu Szkół Samorządowych w Ełku.
Turniej był rozgrywany systemem każdy z każdym. I miejsce w turnieju zajęła drużyna Gimnazjum nr 3, która wygrała wszystkie swoje mecze. Trener zwycięskiej drużyny pan Dariusz Maciorowski podkreśla, iż to dzięki dotacjom z Urzędu Miasta dziewczyny mogły ograć się w warmińsko – mazurskiej Lidze Piłki Siatkowej , co pozwoliło wygrać im turniej. Drugie miejsce zajęła reprezentacja Liceum, która uległa zwycięzcom turnieju. Trzecie miejsce przypadło Gimnazjum nr 4, a czwarte Gimnazjum nr 2. Najlepszą zawodniczką turnieju została wybrana Emilia Perkowska z Gimnazjum nr 3. Najlepszą atakującą została Emilia Kucharczyk z „Samorządówki”. Turniej miał na celu promocję sportu i klasy sportowej funkcjonującej w Liceum oraz zachęcenie uczniów do kontynuowania nauki właśnie w naszej szkole, gdzie żeńska siatkówka jest bardzo popularna.