Zespół Szkół Sportowych w Ełku
   
 
Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-300 Ełk, Suwalska 15, Tel. 87 732 63 70, Napisz do Nas: Sekretariat, Dyrekcja
 
  Strona Główna Dziennik Elektroniczny Rok dla Niepodległej Artykuły Galeria Ogłoszenia Kronika Sukcesy Sport Facebook26/11/2022 09:27:57 
 
Rekrutacja 2021/2022
Informator
Świetlica
SP Sportowa
Liceum (GIM)
Liceum (SP)
Rodzice
Nauczyciel
Gazetka
Organy szkoły
Spotkanie edukacyjno-wychowawcze z Ambasadorem Akademii Siatkarskich
Kronika

Kliknij, aby zobaczyć galerię

„Jednego możesz być pewien. Nie będzie sielanki. By dotrzeć do celu ,musisz wykazywać się ogromem doświadczenia. A to zdobywasz, żyjąc z dnia na dzień. Ucząc się, bawiąc, pracując. Odpoczywając, śniąc i zdobywając.
/ Marcin Prus /

24 lutego 2017r. w Zespole Szkół Sportowych odbyło się spotkanie edukacyjno-wychowawcze z Ambasadorem Akademii Siatkarskich Ośrodków Szkolnych Panem Marcinem Prusem. W spotkaniu wzięli udział uczniowie Szkoły Podstawowej Sportowej nr 6, Gimnazjum Sportowego, Szkoły Podstawowej nr 4, Szkoły Podstawowej nr 7, Szkoły Podstawowej nr 9 oraz trenerzy, wychowawcy i nauczyciele. Uczestnicy mieli świetną okazję, aby krok po kroku, godzina po godzinie szukać odpowiedzi na wiele pytań dotyczących marzeń, celu, ambicji, chęci, talentu, szacunku, pokory, skromności. Wsłuchani w słowa byłego reprezentanta Polski, którego pasją jest życie, dotarliśmy do bezwarunkowego przekonania, iż warto mieć charyzmę, wiarę w sukces i swoje marzenia. O tych ostatnich Marcin Prus - autor książki ”Mistrzem być!” - pisze tak:
Właśnie po to są, by je spełniać. I wciąż wymyślać kolejne…”. „Najcudowniej realizuje się marzenia, gdy współtworzą je bliscy nam ludzie. Gdy mamy z kim się cieszyć i dla kogo móc je spełniać. Moim zdaniem realizacja czyichś marzeń jest tak samo ważna, jak swoich…
Spotkanie z Marcinem Prusem to była wspaniała lekcja , która pozwoliła naszym uczniom uwierzyć w to, że każdy może osiągnąć sukces. Od pracy i silnej woli zależy efekt naszych sportowych zmagań. Dziękujemy!
W bibliotece wkrótce dostępne będą książki Marcina Prusa ”Mistrzem być!” i „Wszystkie barwy siatkówki” . Jeżeli chcecie wiedzieć więcej koniecznie je wypożyczcie!

Przygotowanie spotkania: Katarzyna Cholewińska, Paulina Rynkowska, Paweł Duba, Jarosław Andrzejewski, Grzegorz Orzeł, Dariusz Maciorowski.

Przygotowanie podziękowań: Iwona Jastrzębska, Katarzyna Klimach, Katarzyna Cholewińska

Zdjęcia: Iwona Kacprzyk

Nagłośnienie : Tomasz Kowalko
Matematyka
POLECAMY
Kluby i Stowarzyszenia

Obiady

Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoPTFPTF
Projekty w szkole
  » Szkoła Ucząca Się
Ełckie szkoły
 
Copyright © 2007 Zespół Szkół Sportowych w Ełku
kontakt z administratorem

2891385 Unikalnych wizyt